Bo dobro to ludzie

poznaj zespół Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej

zespół Placówki Dziennej - halemba


  • Krystyna Kasperczyk – kierownik placówki,

  • Joanna Krawczyk – wychowawca,

  • Joanna Włoch – wychowawca,

  • Barbara Kozłowska – wychowawca,

  • Magdalena Kwolek – wychowawca,

  • Anna Chojęta – wychowawca,

  • Dorota Mańka – wychowawca,

  • Alicja Cyganik – asystent osób niepełnosprawnych,

  • Magdalena Hodyjas – asystent osób niepełnosprawnych,

  • Joanna Wójcik – asystent usług społecznych,

  • Wiesława Różańska – logopeda,

  • Magdalena Stareczek - psycholog,
  • Monika Rajca - reeadukator,
  • Aleksandra Bartosik - reedukator,
  • Ewa Czajor – kucharka,

  • Weronika Duda – sprzątaczka „dekoratorka wnętrz”,

  • Krystyna Kuszka – wolontariusz 

zespół Placówki Dziennej - ruda i


  • Iwona Woźniak – kierownik placówki, 

  • Agata Tendera-Różacka – wychowawca, 

  • Ewa Lorek – wychowawca, 

  • Karina Krupa – wychowawca, 

  • Joanna Potkańska – wychowawca, 

  • Agnieszka Pękala – wychowawca, 

  • Daria Skrzypczyk – asystent osób niepełnosprawnych, 

  • Mariola Domańska – asystent usług społecznych, 

  • Weronika Syniawa - logopeda,
  • Magdalena Stareczek - psycholog,
  • Monika Rajca - reedukator,
  • Sabina Jamrosy – kucharka, 

  • Beata Gregorczyk – sprzątaczka „dekoratorka wnętrz”, 

  • Józef Gregorczyk– palacz, konserwator

zespół ogniska wychowawczego


  • Elżbieta Skawicka – koordynator,  

  • Anna Lebkichler – wychowawca

zespół klubu młodzieżowego

halemba


  • Przemysław Górczyński – wychowawca, 

  • Agnieszka Cieśluk – wychowawca

zespół klubu młodzieżowego

bykowina


  • Barbara Smolicha – wychowawca, 

  • Natalia Sikora – wychowawca

zespół klubu młodzieżowego

RUDA I


  • Krzysztof Siemianowski – wolontariusz, 

  • Monika Maciaszek – wychowawca, 

  • Artur Hatko – wychowawca

zespół KLUBU SENIORA


  • Dorota Kubicka – animator, 

  • Marta Matlingiewicz – animator, 

  • Joanna Muszyńska – animator, fizjoterapeuta

zespół DOMU UBOGICH


  • Jarosław Grzywa – asystent aktywnej integracji, 

  • Agnieszka Grzywa – asystent aktywnej integracji, 

  • Przemysław Górczyński asystent aktywnej integracji

zARZĄD STOWARZYSZENIA


  • Emilia Mejder – Wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia, 

  • Dariusz Kowalski – Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia, 

  • Alina Szulirz – Przewodnicząca Stowarzyszenia, 

  • Ewa Burek – Sekretarz Stowarzyszenia,

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

KRS 0000013532

STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA


Wybierz cel darowizny:

Wpisz kwotę darowizny (PLN):


Darowizna realizowana jest za pomocą usługi Dotpay. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.



DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

STOWARZYSZENIE ŚWiętego FILIPA NEREUSZA

ul. Leśna 37, 41 – 706 Ruda Śląska, Skrytka pocztowa 28

KRS 0000013532

NIP 641-21-85-130

REGON 276699842

Nr konta bankowego:

84 1940 1076 3097 3767 0004 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A

PODARUJ DOBRO:

WPŁAĆ DAROWIZNĘ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA