SPRAWDŹ

warsztaty rodzinne

 

 

Zapraszamy na warsztaty rodzinne, w ramach których chcemy spędzić z wami czas w wyjątkowy sposób. Może wyjedziemy wspólnie na wycieczkę, zrobimy razem ognisko, pójdziemy pograć w kręgle albo pogłaskać i nakarmić zwierzęta :) The sky is the limit!

 

W czasie warsztatów chcemy przede wszystkim super spędzić czas w gronie najbliższych, poznać nowe i ciekawe miejsca, zrelaksować się, śmiać i dzielić doświadczeniami, a być może uda nam się także stworzyć grupę wspierających się rodzin.

 

Aby być na bieżąco, sprawdzaj nasz harmonogram w naszych social-mediach.

PROWADZĄCA

Monika Zasada

 

Jestem magistrem pedagogiki, terapeutą TSR w procesie kształcenia oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

 

Posiadam doświadczenie w rozwojowej pracy grupowej w formie kręgów kobiet i arteterapeutycznych grup warsztatowych dla całych rodzin oraz w indywidualnej pracy terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi. Byłam nauczycielką terapii zajęciowej, przekazując wiedzę m.in. o cennym wpływie sztuki i rzemiosła na rozwój człowieka. 

 

Prywatnie – uwielbiam kontakt z naturą, wciągającą książkę, zaskakujący film, sztukę i roślinne jedzenie. Hoduję zwierzęta egzotyczne, rysuję, maluję, rzeźbię, tworzę grafikę komputerową i wypalam w drewnie - i uwielbiam się tym z Wami dzielić :)

DARIA SKRZYPCZYK

 

Jestem pedagogiem i praktykiem metody ,,Kids’ Skills – Dam radę!”. Ukończyłam całościowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (w tym z zastosowania TSR w pracy z klientem ze spektrum autyzmu) oraz szkolenia między innymi z samouszkodzeń i samobójstw wśród dzieci i młodzieży, dialogu motywacyjnego, czy porozumienia bez przemocy – NVC.

 

Prywatnie – jestem żoną i mamą dwójki dzieci w wieku przedszkolnym. Uwielbiam ruch, gotowanie i rodzicielstwo bliskości.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

Aby być na bieżąco, sprawdzaj nasz harmonogram na bieżąco. 

 

Ramowy plan warsztatów: 
 

IX 2024 - ognisko rodzinne z atrakcjami dla dzieci

X 2024 - Egzotarium w Sosnowcu

XI 2024 - kręgle z salą zabaw dla dzieci 

XII 2024 - wioska Mikołaja

 

Halemba:

1 x w miesiącu w ŚRODĘ, godz. 17.00-19.00

 

Ruda 1:

1 x w miesiącu we WTOREK, godz. 16.30-18.30

 

Cena:

Koszt udziału w zajęciach:

35 zł / rodzina

Jeśli Twoje dziecko jest uczestnikiem cyklu warsztatów lub należy do grupy ogólnorozwojowej - 1 warsztat w miesiącu jest dla Waszej rodziny darmowy.

Zajęcia dofinansowane są z budżetu miasta Ruda Śląska, w ramach projektu "Centrum Dzieci - prowadzenie zajęć profilaktyczno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży"

STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA

KRS 0000013532

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

WESPRZYJ

PODARUJ DOBRO:

STOWARZYSZENIE ŚWiętego FILIPA NEREUSZA

ul. Leśna 37, 41 – 706 Ruda Śląska, Skrytka pocztowa 28

KRS 0000013532

NIP 641-21-85-130

REGON 276699842

Nr konta bankowego:

84 1940 1076 3097 3767 0004 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI: