ZAPISZ SIĘ

Strefa Rodzica

 

 

W strefie rodzica zajmujemy się tym, co jest w danym okresie potrzebne: czasami są to luźne rozmowy przy kawie, czasem zajęcia edukacyjne ze specjalistami, dotyczące codziennych problemów i wyzwań przed którymi stają rodzice, a czasem kreatywne warsztaty, podczas których dobrze się bawimy tworząc mniej lub bardziej skomplikowane rękodzieło. Wszystko to we wspierającej atmosferze, którą tworzą zarówno prowadzące, jak i cała grupa. 
 
Na zajęciach często pojawiają się mamy z małymi dziećmi, które w tym czasie mogą się pobawić w sali dostosowanej do ich wieku i potrzeb. 
 
Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego - dzięki temu będziesz otrzymywać informacje o planowanych w danym miesiącu wydarzeniach! Możesz skorzystać tylko z wybranych spotkań lub przychodzić do nas regularnie - wszystko zależy od Ciebie! ;) 

PROWADZĄCA

Monika Zasada

 

Jestem magistrem pedagogiki, terapeutą TSR w procesie kształcenia oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

 

Posiadam doświadczenie w rozwojowej pracy grupowej w formie kręgów kobiet i arteterapeutycznych grup warsztatowych dla całych rodzin oraz w indywidualnej pracy terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi. Byłam nauczycielką terapii zajęciowej, przekazując wiedzę m.in. o cennym wpływie sztuki i rzemiosła na rozwój człowieka. 

 

Prywatnie – uwielbiam kontakt z naturą, wciągającą książkę, zaskakujący film, sztukę i roślinne jedzenie. Hoduję zwierzęta egzotyczne, rysuję, maluję, rzeźbię, tworzę grafikę komputerową i wypalam w drewnie - i uwielbiam się tym z Wami dzielić :)

DARIA SKRZYPCZYK

 

Jestem pedagogiem i praktykiem metody ,,Kids’ Skills – Dam radę!”. Ukończyłam całościowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (w tym z zastosowania TSR w pracy z klientem ze spektrum autyzmu) oraz szkolenia między innymi z samouszkodzeń i samobójstw wśród dzieci i młodzieży, dialogu motywacyjnego, czy porozumienia bez przemocy – NVC.

 

Prywatnie – jestem żoną i mamą dwójki dzieci w wieku przedszkolnym. Uwielbiam ruch, gotowanie i rodzicielstwo bliskości.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

Grupa przeznaczona jest kobiet i matek, które potrzebują chwili wytchnienia i/lub czasu dla siebie :)

 

Kiedy?

 

Halemba:

PIĄTKI, godz. 10.00-12.00

 

Ruda 1:

CZWARTKI, godz. 10.00-12.00

 

Cena:

 

Koszt udziału w zajęciach: 

10 zł / spotkanie kawiarenkowe

30 zł / spotkanie warsztatowe

Jeśli Twoje dziecko jest uczestnikiem cyklu warsztatów lub należy do grupy ogólnorozwojowej - każde spotkanie to dla Ciebie koszt 5 zł.

Zajęcia dofinansowane są z budżetu miasta Ruda Śląska, w ramach projektu "Centrum Dzieci - prowadzenie zajęć profilaktyczno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży"

STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA

KRS 0000013532

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

WESPRZYJ

PODARUJ DOBRO:

STOWARZYSZENIE ŚWiętego FILIPA NEREUSZA

ul. Leśna 37, 41 – 706 Ruda Śląska, Skrytka pocztowa 28

KRS 0000013532

NIP 641-21-85-130

REGON 276699842

Nr konta bankowego:

84 1940 1076 3097 3767 0004 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI: