DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

STOWARZYSZENIE ŚWiętego FILIPA NEREUSZA

ul. Leśna 37, 41 – 706 Ruda Śląska, Skrytka pocztowa 28

KRS 0000013532

NIP 641-21-85-130

REGON 276699842

Nr konta bankowego:

84 1940 1076 3097 3767 0004 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A

KONTAKT:

 

biuro@nereusz.pl

 

 

PODARUJ DOBRO:

WESPRZYJ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Nereusz w czasie pandemii - młodzież

Po tym, gdy dowiedzieliśmy się, że koronawirus nie pozwala nam na prowadzenie zajęć złapaliśmy się telefonów, klawiatur, smartfonów, tabletów, monitorów.
Klub Młodzieżowy to nie tylko miejsce - to relacje! Stąd staramy się je utrzymać możliwie najciaśniej jak się da! Regularnie rozmawiamy przez telefon, "spotykamy się on-line" na platformie - społeczności, wielkanocne śniadanie, składanie sobie życzeń, mówienie o sprawach ważnych, konkursy i wyzwania... To wszystko się dzieje!
W przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych i samym ich przeżywaniu towarzyszył nam Ksiądz Łukasz, nasz serdeczny przyjaciel, który w czasie Triduum codziennie podsyłał nam filmiki, które motywowały i rzucały światło na sprawy najważniejsze :)
Pomagamy sobie w nauce, udzielamy mini korepetycji - nauka niezmiennie jest dla nas ważna!


Dzielimy się dobrem, inspirujemy siebie wzajemnie do tego by podawać je dalej. 
Słyszeliście już o Taśmociągu Dobra? Nie? Koniecznie sprawdźcie klikając w #tasmociagdobra na Facebook'u! Nagrywamy jedną wielką piosenkę dzieląc się z ludźmi pięknem muzyki, słów i serc ;) Dołącz do nas koniecznie! Napisz swoją zwrotkę i nagraj ją! Wrzuć do sieci, oznacz #tasmociagdobra i zaproś do wyzwania choć dwie osoby - dotrzemy dzięki temu z DOBRYM przekazem szerzej ;)
Kwiecień miał być czasem świętowania 15-lecia Klubów Młodzieżowych - z racji panującej sytuacji nie możemy tego robić w zaplanowany wcześniej sposób ale - nie ustajemy w świętowaniu! Z tą różnicą, że to świętowanie przenosimy w Internet, jak? Na naszych grupach dzielimy się wspomnieniami, zdjęciami... Obserwujcie nas na Facebook'u - lada moment pojawią się tam migawki naszych wspominek...:)

Będziemy Wam pewnie jeszcze opowiadać więcej...:)

01 maja 2020

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

KRS 0000013532

STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA