STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA

KRS 0000013532

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

01 maja 2020

Po tym, gdy dowiedzieliśmy się, że koronawirus nie pozwala nam na prowadzenie zajęć złapaliśmy się telefonów, klawiatur, smartfonów, tabletów, monitorów.
Klub Młodzieżowy to nie tylko miejsce - to relacje! Stąd staramy się je utrzymać możliwie najciaśniej jak się da! Regularnie rozmawiamy przez telefon, "spotykamy się on-line" na platformie - społeczności, wielkanocne śniadanie, składanie sobie życzeń, mówienie o sprawach ważnych, konkursy i wyzwania... To wszystko się dzieje!
W przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych i samym ich przeżywaniu towarzyszył nam Ksiądz Łukasz, nasz serdeczny przyjaciel, który w czasie Triduum codziennie podsyłał nam filmiki, które motywowały i rzucały światło na sprawy najważniejsze :)
Pomagamy sobie w nauce, udzielamy mini korepetycji - nauka niezmiennie jest dla nas ważna!


Dzielimy się dobrem, inspirujemy siebie wzajemnie do tego by podawać je dalej. 
Słyszeliście już o Taśmociągu Dobra? Nie? Koniecznie sprawdźcie klikając w #tasmociagdobra na Facebook'u! Nagrywamy jedną wielką piosenkę dzieląc się z ludźmi pięknem muzyki, słów i serc ;) Dołącz do nas koniecznie! Napisz swoją zwrotkę i nagraj ją! Wrzuć do sieci, oznacz #tasmociagdobra i zaproś do wyzwania choć dwie osoby - dotrzemy dzięki temu z DOBRYM przekazem szerzej ;)
Kwiecień miał być czasem świętowania 15-lecia Klubów Młodzieżowych - z racji panującej sytuacji nie możemy tego robić w zaplanowany wcześniej sposób ale - nie ustajemy w świętowaniu! Z tą różnicą, że to świętowanie przenosimy w Internet, jak? Na naszych grupach dzielimy się wspomnieniami, zdjęciami... Obserwujcie nas na Facebook'u - lada moment pojawią się tam migawki naszych wspominek...:)

Będziemy Wam pewnie jeszcze opowiadać więcej...:)

Nereusz w czasie pandemii - młodzież

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

WESPRZYJ

PODARUJ DOBRO:

STOWARZYSZENIE ŚWiętego FILIPA NEREUSZA

ul. Leśna 37, 41 – 706 Ruda Śląska, Skrytka pocztowa 28

KRS 0000013532

NIP 641-21-85-130

REGON 276699842

Nr konta bankowego:

84 1940 1076 3097 3767 0004 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI: