STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA

KRS 0000013532

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

09 października 2019

Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza
ogłasza nabór na wolne stanowisko
INSTRUKTORA ZAJĘĆ RUCHOWYCH DLA SENIORÓW
w ramach projektu „Aktywizacja osób starszych”. (Po)mocny Senior! zadanie publiczne: Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym realizowanego ze środków Miasta Ruda Śląska

KWALIFIKACJE:
         -  wykształcenie wyższe (fizjoterapia, wychowanie fizyczne itp.)
         -  znajomość problemów i dolegliwości osób w wieku 60+, sposobów ich leczenia oraz ich zapobiegania poprzez ruch
         -  mile widziane doświadczenie w pracy z seniorami 60+ na podobnym stanowisku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
         -  prowadzenie zajęć usprawniająco-ruchowych w grupie seniorów o zróżnicowanych potrzebach, dolegliwościach i wieku (60+ do 80+)
         -  przeprowadzenie wywiadu z każdym z uczestników, dostosowanie planu ćwiczeń do potrzeb i możliwości
         -  regularne badanie ciśnienia seniorów (przed każdymi zajęciami).

WAŻNE INFORMACJE:
         -  praca w ramach umowy zlecenia
         -  wymiar pracy: 6h tygodniowo w godzinach rannych, w poniedziałki, wtorki i czwartki
         -  umowa do grudnia 2019 z możliwością kontynuowania zatrudnienia do kwietnia 2021r.
         -  miejsce pracy: trzy lokalizacjach Rudy Śląskiej: ul. Solidarności 21, ul. Piastowska 25+, ul. Wyzwolenia 215.

WYMAGANE DOKUMENTY:
         -  CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej
kopie dokumentów potwierdzających: wykształcenie i kwalifikacje (świadectwa ukończenia szkoły, dyplom, zaświadczenia), doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy).
-    Aplikacje prosimy nadsyłać na adres: joanna.muszynska@nereusz.pl (odpowiemy na wybrane oferty).

 UWAGA:
Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą:
– „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.
w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

Instruktor zajęć ruchowych dla seniorów - wolne miejsce pracy

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

WESPRZYJ

PODARUJ DOBRO:

STOWARZYSZENIE ŚWiętego FILIPA NEREUSZA

ul. Leśna 37, 41 – 706 Ruda Śląska, Skrytka pocztowa 28

NIP 641-21-85-130

REGON 276699842

Nr konta bankowego:

84 1940 1076 3097 3767 0004 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A