Instruktor zajęć ruchowych dla seniorów - wolne miejsce pracy

Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza
ogłasza nabór na wolne stanowisko
INSTRUKTORA ZAJĘĆ RUCHOWYCH DLA SENIORÓW
w ramach projektu „Aktywizacja osób starszych”. (Po)mocny Senior! zadanie publiczne: Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym realizowanego ze środków Miasta Ruda Śląska

KWALIFIKACJE:
         -  wykształcenie wyższe (fizjoterapia, wychowanie fizyczne itp.)
         -  znajomość problemów i dolegliwości osób w wieku 60+, sposobów ich leczenia oraz ich zapobiegania poprzez ruch
         -  mile widziane doświadczenie w pracy z seniorami 60+ na podobnym stanowisku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
         -  prowadzenie zajęć usprawniająco-ruchowych w grupie seniorów o zróżnicowanych potrzebach, dolegliwościach i wieku (60+ do 80+)
         -  przeprowadzenie wywiadu z każdym z uczestników, dostosowanie planu ćwiczeń do potrzeb i możliwości
         -  regularne badanie ciśnienia seniorów (przed każdymi zajęciami).

WAŻNE INFORMACJE:
         -  praca w ramach umowy zlecenia
         -  wymiar pracy: 6h tygodniowo w godzinach rannych, w poniedziałki, wtorki i czwartki
         -  umowa do grudnia 2019 z możliwością kontynuowania zatrudnienia do kwietnia 2021r.
         -  miejsce pracy: trzy lokalizacjach Rudy Śląskiej: ul. Solidarności 21, ul. Piastowska 25+, ul. Wyzwolenia 215.

WYMAGANE DOKUMENTY:
         -  CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej
kopie dokumentów potwierdzających: wykształcenie i kwalifikacje (świadectwa ukończenia szkoły, dyplom, zaświadczenia), doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy).
-    Aplikacje prosimy nadsyłać na adres: joanna.muszynska@nereusz.pl (odpowiemy na wybrane oferty).

 UWAGA:
Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą:
– „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.
w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

09 października 2019

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ